24 10 2011

Terörü Kınıyorum.Com Basın Açıklaması

 

Her geçen gün varlık ve bütünlüğümüze zarar vermek amacıyla güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza karşı kanlı saldırılarda bulunan bölücü terör örgütünü kınıyoruz. www.terorukiniyorum.com’un kuruluş amacı; verdiğimiz şehitlerin gündemler içinde kaybolmasını engellemek ve milyonların bir yürek haline geldiğini şehit ailelerine, gözü yaşlı şehit analarına, yüreği yanık şehit babalarına göstermektir.

"Vatanın varlık ve bütünlüğünü tehdit eden, dış mihrakların kuklası, kölesi, açıkçası KÖPEĞİ olan bölücü terör örgütünü; vatanım adına, milletim adına, namusum ve şerefim adına, dinim ve imanım adına, ALLAH (C.C.) adına KINIYORUM.

Hainlere göz açtırmayacağıma, hainlerin kahpece oyunlarına gelmeyeceğime, vatanımı canımdan aziz bilerek şehit olan kardeşlerimi bir ömür unutmadan anacağıma namusum ve şerefim üzerine AND İÇİYORUM."

Yeminimizi imzalayarak bölücü terör örgütü ve örgüt destekçileri karşısındaki birlik ve beraberlik duygumuzu; milliyetçiliğimizi gösteriyoruz.

Türk milliyeti asırlar öncesine dayanan kökeniyle nice bölücü güçlerle mücadele etmiş ve her mücadelesinden başı dik, göğsü önde; şerefiyle, namusuyla galip çıkmıştır. Asırlık kahramanlıkları destanlaştıran bu millet bugün ülkemiz üzerinde emelleri olan dış mihraklara ve içimizde bulunan hainlere geçit vermeyecektir. Bir bütün olarak tek yumruk halinde olacak, verdiği şehitleri unutmayacak ve yeminin altına imzasını atacaktır.

“Dün ki şehidini bu gün unutmayan bir millet istiyorum.”  Engin DİNÇ

Terörü kınama yeminine siz de imzanızı atın: www.terorukiniyorum.com

0
0
0
Yorum Yaz